COACHING

Coaching on kiirtee enda varjatud sisemiste ressursside juurde – need on olemas igas inimeses

KELLE JAOKS ON COACHING?

Kas teate, et 32% miljardi dollari ettevõtete juhte kasutavad enesearengu kiirendamiseks coache? Nende loogika on lihtne: kui supereesmärgi saavutamist takistab mingi isiklik piirang, siis tuleb see piirang likvideerida ja mitte jääda kinni oma kinnisideesse “ma saan ise maailmas kõigega hakkama”.

Kes on juht, ettevõtja või perekonnapea, see teab, et tipus on üksik olla. Kõik loodavad sinule, kuid sinul pole kellegile loota ega muret jagada! Coachingus paneme pead kokku, kasutame vingeid tehnikaid ja oledki uuesti värskena tipus tagasi!

Coach näeb kõrvalt teie sees olevat potentsiaali ja aitab selle läbi erinevate küsimuste teil endil sõnastada konkreetseteks lahendusteks ja reaalseks tegevuskavaks.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, olgu nad äris, isiklikus elus, spordis või mujal, kuid napib võimendust, siis oled ka õiges kohas! Minu poole tasub pöörduda neil, kes tahavad kiirendust ja värsket raketikütust, et tõusta elus ja töös uuele tasemele!

“Minu jaoks on oluline,et ma saaksin vajadusel rääkida nii isiklikust elust kui oma äriambitsioonidest, et teisel pool oleks inimene, kes omaks reaalseid kogemusi minu jaoks olulistes teemades ning suudaks mind järgmisele arenguetapile aidata. 

Seda kõike võiks toetada sümpaatsus, konkreetsus, lihtsus ja mõnus huumoritaju. Ja isiklikult hindan ma väga dünaamilisust, et vastavalt teema olemusele leiab aset kas teraapia või coaching. Martin eristub oma metoodikates ning oskab kohanduda kooskõlas kliendi vajadustega.”

Klient, mees (40)

MIDA COACHING ANNAB?

TÄNU COACHINGULE ON KLIENDID

KOHTUMISED JA HINNAD

Kohtumised toimuvad Tallinnas, online või kokkuleppel

ÜHEKORDNE

Ühe teatud teema kiire läbiarutamine ja selle restart. Palju uusi vaatenurki ja väljakutseid esitavaid küsimusi oma teema kohta. 

Sobib proovikohtumiseks ning mugav ka testimiseks, kas piisab coachingust või tasub minna sügavamale ja teha mõni teraapia sessioon.

  1.5 tundi

Hind: 150€*

6 x SEERIA

Põhjalik aktiivne töö eesmärkide nimel, otsime üles ja likvideerime teel seisvad takistused. Uuendame mõttemustrid ja võimendame sisemist potentsiaali. 

Süstematiseerime ja prioritiseerime vajalikud tegevused ning koostame ambitsioonika tegevusplaani.

  6 x 1.5 tundi (kokku 9 tundi)

Hind: 700€*

HÜPNOCOACHING

Sügavale endasse sukeldumise huvilistele, kasutades lahenduste ja vastuste otsimiseks meditatsioone ja hüpnoosi.

Ainulaadne tehnika on loodud teraapia, coachingu ning erinevate vaimsete praktikate sünteesi tulemusena.

  4 x 3 tundi (kokku 12 tundi)

Hind: 800€*

*Hinnad ei sisalda KM