Coaching on kiirtee enda varjatud sisemiste ressursside juurde - need on olemas igas inimeses

KELLE JAOKS ON COACHING?

Kas teate, et 32% miljardi dollari ettevõtete juhte kasutavad enesearengu kiirendamiseks coache? Nende loogika on lihtne: kui supereesmärgi saavutamist takistab mingi isiklik piirang, siis tuleb see piirang likvideerida ja mitte jääda kinni oma kinnisideesse “ma saan ise maailmas kõigega hakkama”.

Juht, ettevõtja või perekonnapea teab, et tipus on üksik olla. Kõik loodavad sinule, kuid sinul pole kellegile loota või muret jagada!

Väga tihti jõuab juht või ettevõtja oma isikliku laeni tänu oma sisemistele piirangutele. See mõjutab nii ettevõtte käekäiku, kui ka meeskonda tervikuna. Inimene ise ei pruugi neid piiranguid ja sisekonflikte näha ja alluvad või kolleegid ei julge neist ka kunagi rääkida. See olukord segab otseselt ettevõtte kasvu ning eesmärkide saavutamist.

Coach näeb kõrvalt Sinu sees olevat potentsiaali ja aitab selle läbi erinevate küsimuste teil endil sõnastada konkreetseteks lahendusteks ja reaalseks tegevuskavaks ning esitab selleks selliseid küsimusi, mida ise endalt küsida ei julgeks.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, olgu nad äris, isiklikus elus, spordis või mujal, kuid napib võimendust, siis oled õiges kohas! Minu poole tasub pöörduda neil, kes tahavad kiirendust ja värsket raketikütust, et tõusta elus ja töös uuele tasemele!

“Minu jaoks on oluline,et ma saaksin vajadusel rääkida nii isiklikust elust kui oma äriambitsioonidest, et teisel pool oleks inimene, kes omaks reaalseid kogemusi minu jaoks olulistes teemades ning suudaks mind järgmisele arenguetapile aidata. 

Seda kõike võiks toetada sümpaatsus, konkreetsus, lihtsus ja mõnus huumoritaju. Ja isiklikult hindan ma väga dünaamilisust, et vastavalt teema olemusele leiab aset kas teraapia või coaching. Martin eristub oma metoodikates ning oskab kohanduda kooskõlas kliendi vajadustega.”

Klient

MIDA COACHING ANNAB?

TÄNU COACHINGULE ON KLIENDID

KOHTUMISED JA HINNAD

Kohtumised toimuvad Tallinnas, online või kokkuleppel

ÜHEKORDNE

Ühe teatud teema kiire läbiarutamine ja selle restart. Palju uusi vaatenurki ja väljakutseid esitavaid küsimusi oma teema kohta. 

Sobib proovikohtumiseks ning mugav ka testimiseks, kas piisab coachingust või tasub minna sügavamale ja teha mõni teraapia sessioon.

  1.5 tundi

Hind: 150€*

6 x SEERIA

Põhjalik aktiivne töö eesmärkide nimel, otsime üles ja likvideerime teel seisvad takistused. Uuendame mõttemustrid ja võimendame sisemist potentsiaali. 

Süstematiseerime ja prioritiseerime vajalikud tegevused ning koostame ambitsioonika tegevusplaani.

  6 x 1.5 tundi (kokku 9 tundi)

Hind: 800€*

*Hinnad ei sisalda KM

Teadlik Ettevõtja

Vaata rohkem infot siit!