TERAAPIA

Teraapia on otsetee enda ja teiste mõistmise juurde

KELLE JAOKS?

Paljud kliendid soovivad teha oma elus korralikku ülevaatust, arutada läbi erinevad eluvaldkonnad, ühe inimesega parandada suhteid, teisest aga hoopiski lahti lasta. Mõned tahavad veenduda, et nad on oma elus õigel teel ja saavad asjadest õigesti aru!

Ühiskonnas on levinud ekslik arvamus, et tugev inimene on see, kes lahendab oma probleemid ise. Tegelikult on tugev see, kes julgeb endale tunnistada, et on hetkel ummikus, kurb, vihane või segaduses. Selle teadvustamine on esimene samm positiivsete muutuste suunas.

Minu poole tasub pöörduda neil, kes on otsustanud või kaaluvad teha elus tõsist muutust, tõusta uuele tasemele, luua selgust oma suhetes, parandada tervist või elukvaliteeti. Teraapia aitabki üles leida varjatud ressursid ja vastused iseenda seest, nendega oma küsimused ära lahendada ja liikuda iseseisvalt võidukalt edasi!

Iga kohtumine ja seal kasutatavad meetodid või rännakud on iga kord erinevad, just konkreetse kliendi individuaalsust ja lugu silmas pidades. Häid tulemusi on võimalik saavutada ainult ühise koostööga: terapeudi oskused 50% ja inimese enda soov ja muutumise tahe 50%.

“Martini teraapia on parandanud märkimisväärselt minu ja seda kaudu ka minu pere heaolu. Parim, et olen saanud tööriistad ja mõtlemismustrid kuidas nüüd juba iseseisvalt keerukaid situatsioone palju produktiivsemalt lahendada.

Martinil on väga head kommunikatsioonioskused! Heade kuulamisoskuste lisaks ta kommunikeerib omad vaatenurgad lühidalt näidete abil.”

Klient, mees (36)

MIDA TERAAPIA ANNAB?

KLIENTIDEL ON LAHENENUD

SEANSID JA HINNAD

Teraapiad toimuvad Tallinnas, online või kokkuleppel

LÜHISEANSS

Probleemi diagnostika ja kiire tagasiside, suunad ja juhised kätte erinevate ühekordsete küsimuste lahendamiseks. 

Sobib hästi ka tutvustavaks kohtumiseks, et mõista, kas oleks vaja edasist teraapiat või coachingut. Ideaalne profülaktikaks. Kasutatakse tihti 1-2 korda kuus enda õigel lainel hoidmiseks.

  1.5 tundi

Hind: 75€

TÄISSEANSS

Ühe konkreetse teema põhjalik läbitöötamine. Annab ülevaate mure põhjustest, tegevuskava ja üldjuhul ka lahenduse. 

Vajadusel kasutame  hüpnoosi ja muutunud teadvuse seisundit, et tegeleda tunnete või alateadvuse mustritega. Samuti sobib hästi individuaalseks tööks enne või pärast paariteraapiat.

3 tundi

Hind: 110€

HOLISTILINE NELIK

Ajalooliselt end tõestanud formaat, mis sobib olukorda, kus on palju segadust, traumad või on soov teha enda elus põhjalik ülevaatus. 

Sisaldab nii vestlust, kui ka sukeldumist alateavusesse läbi muutunud teadvuse seisundi. Jõuame sügavuti läbi käia kõik konkreetse teemaga seotud eluvaldkonnad ja nende omavahelised seosed.

  4 x 3 tundi (kokku 12 tundi)

Hind: 400€