Martin Kruusvall

Olen Martin, terapeut, coach ja ka ettevõtja. Kõike, mida ma teen, pole minu jaoks enam töö, vaid elustiil. Mulle meeldib inimestega töötades sügavuti minna, sest tean, et meie sisemaailmas on reegel-mida sügavamale liigud, seda selgemaks läheb! 

Parimad Elu õppetunnid olen saanud kogedes nii võite, kui ka suuri kaotusi, nii isiklikus, kui ka tööelus. Need olukorrad sundisid mind kõike õpitut praktikas järele proovima – need teadmised töötasid. Olen neid meetodeid edasi viimistlenud ja teinud neist korratavad tehnikad, mis võimaldavad kliente paremini nende väljakutsetes abistada.

Tänu korraga nii hinge-, kui ka ärimaailma tundmisele mõistan väga laia spektriga probleemistikku. Vastavalt vajadusele teen teraapiat, coachingut või kombineerin neid. Mulle meeldivad minu juures käivad inimesed. Mul on nendega lihtne ja neil on lihtne minuga. Ma mõistan inimesi, sest näen neis seaduspärasusi ja loogikat. Tänu pikaajalisele kogemusele mõistan ilma hinnaguteta nii meeste seisukohti, kui ka naiste vaadet, erinevaid rahvusi, kui ka erinevaid orientatsioone.

Kui vajad toetust või kaasamõtlejat, siis oled õiges kohas! Tule kohtumisele, kõrvaldame alateadvusest negatiivsed mõttemustrid ja loome just sinu jaoks personaalse viisi, kuidas lahendada töö või elu poolt esitatavaid väljakutseid!

MINU OLULISEMAD KOGEMUSED JA ÕPINGUD

10+ aastat individuaaltööd klientidega

20+ aastat pidevat enesearengupraktikat

20+ aastat ettevõtluskogemust

Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia kool – hüpnoteraapia (3 a.)

Holistika Instituut – holistiline regressiooniteraapia (3 a.)

Professional coach training program „Leader-Internal Coach“

International Meta-Medicine Association – Health Coach Training

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahena – Kriisi mõju inimese käitumisele ja kriisinõustamine 

Inimese Informatiivse Arengu Keskus – energiainformatiivse nägemise ja alternatiivsete ravimeetodite Põhikursus ja Süvaõppe koolitus

Praktilise psühholoogia instituut „Imaton“ (Venemaa) – Seksuaalsete ebakõlade psühhoteraapia paarisuhetes. Psühhosomaatiliste haiguste psühholoogilised korrektsiooni meetodid.

Erinevad idamaised õpingud ja  meditatsioonipraktikad Indias

MINU TÖÖSTIIL

Praktiline ja struktureeritud, tulemustele ning prioriteetidele orienteeritud, hoides fookust eesmärgil, mida inimene tahab saavutada

Kombineerin vajadusel klassikalist coachingut, erinevaid psühhoteraapia meetodeid, hüpnoosi, meditatsiooni ja regressiooniteraapiat

Kõige tähtsam on alati inimene ja tema vajadused, nende järgi valimegi meetodid

MINU PODCAST "INIMHINGEDE INSENEERIA"

MEEDIAS

Podcast Ausad Mehed #112. Saates terapeut ja coach Martin Kruusvall. Kuula siit»

 Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” (nr 117) külaliseteks on holistiline terapeut Martin Kruusvall. Saate teema on: “Õnneliku suhte saladus – naise ja mehe rollid praeguses segases maailmas”. Saatejuht on Ingrid Peek. Kuula siit»

Alkeemia Akadeemia üks esinejatest Martin Kruusvall õpetab analüüsima oma suhte olukorda ning räägib hea suhte valemist, milleks on – ausus, siirus, austus ja armastus – artikkel “Diagnoosige oma suhet”. Loe siit»