See oli väga väärtuslik eelkõige selle tõttu, et sa oled väga pühenduv, väga hästi kuulad, häid küsimusi küsid, just õigetel hetkedel, ja väga hästi peegeldad. Sa tood teemasid kokku ja näitad täpsed analoogiad, mis on mõistetavad just konkreetsele inimesele, ja need kuidagi loovad pildi, sellise, mis kõnetab.

Minu jaoks on oluline,et ma saaksin vajadusel rääkida nii isiklikust elust kui oma äriambitsioonidest, et teisel pool oleks inimene, kes omaks reaalseid kogemusi minu jaoks olulistes teemades ning suudaks mind järgmisele arenguetapile aidata. Seda kõike võiks toetada sümpaatsus, konkreetsus, lihtsus ja mõnus huumoritaju. Ja isiklikult hindan ma väga dünaamilisust, et vastavalt teema olemusele leiab aset kas teraapia või coaching. 

Martin eristub oma metoodikates ning oskab kohanduda kooskõlas kliendi vajadustega.

Martini teraapia on parandanud märkimisväärselt minu ja seda kaudu ka minu pere heaolu. Parim, et olen saanud tööriistad ja mõtlemismustrid kuidas nüüd juba iseseisvalt keerukaid situatsioone palju produktiivsemalt lahendada. 

Martinil on väga head kommunikatsioonioskused! Heade kuulamisoskuste lisaks ta kommunikeerib omad vaatenurgad lühidalt näidete abil.

Esimest korda olin meesterapeudi juures. Ma polnud kunagi mitte ühegi mehega sellistel teemadel vestelnud. Martin on väga hea kuulaja ja küsimuste esitaja. Alati, kui olin omadega ummikus, aitas ta suunata tähelepanu täpselt õigesse kohta. Tundsin ennast temaga koos olles väga vabalt.

Teraapiaseansid aitasid mind väga palju. Sain oma ema ja isaga energeetilised sidemed lahti harutatud ja läbi lõigatud. Ise arvasin, et olin nende teemadega juba ammu valmis, kuid selgus, et ei olnudki. Nüüd on mul terviklikum pilt suhetest vanematega ja see on suur kergendus.

Rõõm on tunnistada, et nii mõneski situatsioonis ma vaatan elu justkui uute silmadega. Olukordades, mil ma oleksin hakanud nn agasid otsima, suudan ma jääda rahulikuks ja minus on kindel tunne. 

Suured tänud, see seanss oli tõesti väga hea.

Sinu sõnad annavad tohutult jõudu. Need mõtted jõuavad kohale, sügavale. Ja nendes on sees tõelisus, elu oma tegelikkuses, kires ja vägevuses. Mulle meeldib, täiega! Ja energia lööb ka käima! Super 🙂

Aga need ju ongi need tõelised meestejutud!

Põhjus, miks me teraapiasse pöördusime oli, et soovisime teadlikumat ja lähedasemat suhet, kus me saaksime realiseerida iseendi potensiaale. Martin oskab hästi edasi anda ja selgitada mehe-naise dünaamikat, mis aitab kaaslast paremini mõista ning leida viise, kuidas ennast paremini mõistetavaks teha. Kogemused, mida ta teraapiaseansside ajal jagab, annavad kindlust, positiivsust ja aitavad olukordi ja ennast paremini
mõista.

Oleme leidnud sügavama kontakti oma mehelikkuse ja naiselikkusega. Oskame ja julgeme olla mees ja naine ning kogeme seeläbi suuremat läheduse ja armastuse tunnet. Meie suhe on ausam, avatum, kirglikum.

Sain sinuga tehtud seanssidest palju positiivset energiat enda probleemide lahendamisel. See tähendab, et naisega suhe on hetkel kõik viimase peal.

…teraapias on käidud ja mu mina, elu, maailm on saanud teise olemise, hingamise.:)
 Tean nüüd, kuhu poole minna ja mida teha edasi. Ma leidsin Oma Tee!

Olen väga tänulik eilse sessiooni eest, see oli mu kõige väärtuslikum ja ägedam neist neljast ja nii silmiavav. Olen siiani energialaksu all sellest 🙂 Aitäh sinu artikli eest, lugesin mitu korda uuesti. Super töö!
 Jõudu Sulle, teed nii õiget asja!

Ja samuti suur aitäh nende julgustavate ja ilusate mõtete eest! 🙂 Kohe peegeldus see, kuidas ma ei väärtusta neid kogemusi/seiklusi/läbielamisi oma elus, vaid näen, et oleks pidanud ikka midagi muud või teistmoodi tegema.. Nii et aitäh veelkord, pean need endale post-it’i peale välja kirjutama 🙂

Tänud Sulle sisukate ja arendavate nelikute juhendamise eest. Üks nädal kõigest, mis andis mulle nii palju juurde, tänud-tänud-tänud.

Tänud kohtumise eest! Esimest korda läbi aastate tekkis mul arusaam, mida ma konkreetselt olen valesti teinud ning ka lootus, et seda on võimalik parandada. Soovin kindlasti jätkata alustatut!